Transport Medyczny

Transport medyczny
Transport Medyczny - IRAMED

Firma IRAMED świadczy usługi z zakresu indywidualnego transportu medycznego na terenie Warszawy, całej Polski oraz Europy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Telefon alarmowy: 22 837 12 01

W zależności od potrzeb zamawiającego transport medyczny realizowany może być ambulansem typu C w standardzie ‘S’ , ‘P’ oraz ‘T’ lub karetką typu A w standardzie ‘T’.

Standardy Ambulansów:

- ‘S’ załoga trzyosobowa (Lekarz, Kierowca/Ratownik medyczny, Ratownik medyczny lub Pielęgniarka)

- ‘P’ zespół dwu lub trzyosobowy (Kierowca/Ratownik medyczny, Ratownik medyczny/Pielęgniarka lub Kierowca/Ratownik KPP, dwóch Ratowników medycznych/Pielęgniarka)

- ‘T’ zespół dwuosobowy (Kierowca/Ratownik KPP oraz Ratownik KPP) transport pacjentów stabilnych niewymagających stałej opieki medycznej i stosowania farmakoterapii.

- ‘T’ transport ambulansem typu A (samochód osobowy) w skład załogi wchodzi kierowca/Ratownik KPP. Ten rodzaj transportu jest w stanie być realizowany dla pacjentów chodzących i nie wymagających specjalistycznej asysty. Przejazdy takie realizowane są najczęściej np. z domu do przychodni i z powrotem.

Transport pacjentów w ciężkim stanie realizowany jest po wcześniejszej konsultacji pracownika naszej firmy z lekarzem prowadzącym lub rodziną pacjenta.